Poradnia dietetyczna – zobacz więcej:

Specjalizuje się w chorobach metabolicznych i hormonalnych:

– dieta w zaburzeniach lipidowych
– refluksie
– zaparciach
– dnie moczanowej
– SIBO
– niedoczynności
– hashimoto

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i Warszawskiej Szkoły Zarządzania, w zakresie Dietetyka i zarządzanie jakością żywienia.

Świadczę usługi w zakresie leczenia otyłości oraz chorób dieto-zależnych. Układam indywidualne jadłospisy, dostosowane do potrzeb i upodobań pacjentów.

Cały czas poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w zjazdach, konferencjach i szkoleniach. Wielokrotnie uczestniczyłam w Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej w zakresie zagadnień min.: Mikrobiota jelitowa, Żywienie w alergiach i nietolerancjach, Niedoczynności tarczycy, Hashimoto i Insulinooporności, Żywienie osób aktywnych i sportowców, dzieci, młodzieży i kobiet w ciąży.

Swoją wiedzę staram się w praktyczny sposób przekazywać podczas pracy w gabinecie, jak również podczas różnego rodzaju prelekcji i warsztatów w szkołach i przedszkolach jak i wśród młodzieży sportowej.

Wyznaje zasadę, że podstawę zmiany nawyków żywieniowych stanowi edukacja.
Podczas konsultacji poznasz zasady żywienia dostosowane do Twojej sytuacji zdrowotnej, wyników badań biochemicznych oraz stylu życia. Pokazuję, że zdrowe żywienie wcale nie musi być drogie, czasochłonne i bez smaku. Każdą dietę tworzę na podstawie preferencji smakowych, czasowych, współistniejących chorób oraz stylu życia. Jestem zdania, że dieta, aby była skuteczna musi przede wszystkim smakować, być łatwa w przygotowaniu i przygotowana z ogólnodostępnych składników. Później razem przejdziemy przez okres zmian, kontrolując postępy i weryfikując błędy.

Ostatecznie gdy poczujesz się pewnie, dysponując odpowiednią wiedzą i bazą doświadczeń samodzielnie pokierujesz swoim nowym, zdrowszym życiem 🙂

Każdy z nas jest inny, dlatego z mojego długoletniego doświadczenia wynika, że
indywidualne podejście to klucz do osiągnięcia wymarzonych efektów!

Aktualne informację na temat mojej działalności znajdziesz na fbladiesfit

Dlaczego warto?

Każdy jadłospis jest indywidualnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań pacjenta. Przy tworzeniu diety brane są pod uwagę czynniki takie jak: budowa ciała, stan zdrowia, nietolerancji pokarmowe, zdolności kulinarne, preferencje żywieniowe oraz cel.

Każda dieta jest starannie przez ze mnie przemyślana dlatego nikt nie otrzymuje gotowego planu podczas wizyty. Czas oczekiwania na dietę to 3-4 dni.

Przygotowanie do wizyty

Przed pierwszą wizytą należy stworzyć listę spożytych produktów jednego dnia (oprócz weekendu). Każdy posiłek należy rozpisać na poszczególne składniki, waży jest zapis godziny oraz gramatury. Na spotkaniu dokonany będzie pomiar masy i składu ciała, za pomocą analizatora In Body lub Tanita, który przy wykorzystaniu bio impedancji elektrycznej (BIA) określa: zawartość tkanki tłuszczowej, beztłuszczowej masy ciała, stopień nawodnienia organizmu oraz PPM-CPM. Jest to metoda, która polega na pomiarze przepływu prądu w fazie wodnej i tłuszczowej organizmu. Pomiar składu ciała za pomocą BIA jest całkowicie bezpieczny.

Aby pomiar był wiarygodny należy zastosować się do następujących zasad:

  • pomiar powinien odbywać się minimum 3 godziny po posiłku
  • przed pomiarem nie trenować
  • pomiar wykonywany jest na boso (nie zakładaj rajstop)
  • do pomiaru należy przystąpić z pustym pęcherzem, organizm nie może być ani mocno nawodniony ani odwodniony

Cennik

Pierwsza wizyta 150zł czas 40 min

Badanie masy i składu ciała, szczegółowy wywiad zdrowotny i żywieniowy, omówienie problemu, ustalenie zasad programu żywieniowego, wstępna diagnoza.

Program dietetyczny 200zł

Ocena masy ciała, indywidualny plan żywienia, lista zakupów, dobór zadań terapeutycznych. Program ustalany jest na okres 3 tygodni.

Wizyta kontrolna + nowy plan żywieniowy 200zł

Ocena zmian w budowie ciała, modyfikacja diety.

Polub naszą stronę na Facebook.

Znajdziesz tam najnowsze wiadomości i aktualne promocje.

 

X