Szczegóły zajęć

Wszystkie zabiegi w naszym Studio z użyciem IR  polecane są dla osób, które zmagają się z dodatkowymi kilogramami oraz opornymi miejscami na spalanie tkanki tłuszczowej tj.  brzuch, boczki, biodra, pośladki i uda. Fala podczerwona dociera na głębokość 4 centymetrów, dzięki czemu efektywnie stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej.

Pozytywne działanie podczerwieni koncentruje się wokół zwiększania temperatury skóry i ciała. W wyniku miejscowego ogrzania krew zaczyna szybciej krążyć, a komórki wydajniej pracować. Metabolizm przyspiesza, dzięki czemu ciało szybciej się regeneruje, jest lepiej odżywione i dotlenione, a szkodliwe metabolity są znacznie sprawniej usuwane.

Pod wpływem podczerwieni zwiększa się spalanie tkanki tłuszczowej, zmniejsza się cellulit, a włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za młody wygląd skóry są szybciej odbudowywane. Podczerwień ma również działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, stymulujące odporność, rozluźniające mięśnie i relaksujące. To doskonały sposób na tzw. zakwasy, czyli regenerację mięśni po intensywnym treningu oraz na usunięcie nadmiaru wody z organizmu dla osób, które zmagają się z problemem obrzęków.

Informacje

Czas: od 1h
Dni: Pon-Pt
Cena: od 30zł / 30 min
ZAPYTAJ