Szczegóły zajęć

Rollmasaż RollShape by vacu activ Exclusive Touch najbardziej zaawansowana wersja urządzenia. Wyposażona w Podczerwień, Chromoterapię, Kolagen oraz Jonizację powietrza. Jedyne urządzenie na rynku służące do rollmasażu posiadające taki zakres funkcji.

Kollagen- starzejąca się skóra jest zwiotczała, przesuszona i pojawiają się na niej zmarszczki. Wynika to ze zmian zachodzących w podstawowym budulcu skóry: kolagenu. Z wiekiem ilość kolagenu maleje a włókna kolagenowe ulegają zgrubieniu. Aby temu zapobiec w naszym urządzeniu zastosowaliśmy promieniowanie o odpowiednio dobranej długości fali. Synergiczne działanie promieniowania w widoczny sposób wpływa na procesy naprawcze skóry, dodatkowo wspierane przez działanie masażu.

Jonizacja Powietrza – współczesne środowisko pełne jest jonów dodatnich, wytwarzanych przez sprzęt elektroniczny. Przebywanie w takim otoczeniu wpływa na uczucie senności, złe samopoczucie oraz odczucie zmęczenia. Jonizacja uzupełnia powietrze w zdrowotne jony, dzięki czemu czujemy się lepiej, a nasz organizm dostaje porcję potrzebnej mu energii.

Masaż drenażowy pobudza układ limfatyczny do pracy, poprawia się metabolizm tkanki tłuszczowej, przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i w mięśniach.

Masaż RollShape wspomaga funkcjonowanie układu limfatycznego powodując:

  • usuwanie szkodliwych substancji toksycznych z organizmu
  • wzmacnia mięśnie oraz napina i ujędrnia skórę
  • usuwa pęcherzyki tłuszczowe i cellulit
  • regeneruje organizm po obciążeniu
  • polepsza ukrwienie i krążenie
  • uwalnia napięcie z mięśni

RollShape stworzone jest dla wymagających kobiet, które oczekują zadawalających efektów w krótkim czasie. Spełnia wszystkie kryteria branży kosmetycznej, welness, fitness i daje doskonały efekt na płaszczyźnie rehabilitacji i odchudzania.

Informacje

Czas: od 1h
Dni: Pon-Pt
Cena: od 30zł / 30 min
ZAPYTAJ