Szczegóły zajęć

Dzięki  zastosowaniu roweru magnetycznego-próżniowego w kapsule odchudzającej możemy trenować w wyjątkowym komforcie i bezpieczeństwie, osiągając bardzo szybkie efekty spalania tkanki tłuszczowej, bez obciążania aparatu ruchowego.

Podczas treningu w kapsule powstaje efekt ssania, który powoduje wciąganie do skóry i tkanki podskórnej płynów ustrojowych z głębiej położonych tkanek. Poprawia to ukrwienie dolnej części ciała od brzucha, bioder, poprzez uda aż do stóp. Dzięki temu przyspiesza się przemiana materii i organizm skutecznie pozbywa się zbędnych pokładów tłuszczu i toksyn w nich zawartych. Jednocześnie te części ciała, które były źle ukrwione, zaczynają się regenerować.

Kapsuła sterowana jest za pomocą dużego kolorowego wyświetlacza LCD, na którym uwidocznione są wszystkie parametry treningu. Intensywność uzyskiwana jest poprzez wybór jednego z odpowiednich programów, który komputerowo reguluje siłę ssania, dobierając optymalne parametry treningu do ilości cellulitu i tkanki tłuszczowej u osoby trenującej. Wartość maksymalna próżni w kapsule wynosi aż 30 Mbar.

Urządzenie posiada funkcję „zmiennego podciśnienia” dzięki której wykonywany jest zabieg drenażu limfatycznego – aktywnego opróżniania komórek cellulitowych.

W kapsule zamontowanych jest 6 szt. promienników emitujących światło podczerwone – infrared. Emitery wykonane są w technologii LED i dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych świetnie wspomagają likwidowanie zmian skórnych, pękających naczynek tzw„pajączków”.

Kapsuła posiada funkcję sauny parowej i aromasauny, dzięki której zwiększamy wydalanie szkodliwych produktów przemiany materii, „detoksykacji organizmu”.

Dodatkowo w czasie zabiegu w kapsule możemy zastosować funkcję ozonoterapii, która spotęguje spalanie tkanki tłuszczowej, zwiększy redukcję cellulitu zadziała bakteriobójczo i kojąco na skórę.

Po wykonanym zabiegu dezynfekujemy kapsułę oraz pasy uszczelniające ozonem, gwarantując czystość i higienę kolejnym klientom.

Po serii zabiegów możemy zaobserwować znaczne zmniejszenie rozmiaru garderoby oraz poprawienie kondycji skóry, głównie redukcja cellulitu i poprawa jędrności, kolorytu skóry w dolnych partiach ciała.

Terapia próżniowa, terapia światłem podczerwonym, sauna infrared, sauna parowa, ozonoterapia powodują:

– spalanie tkanki tłuszczowej

– modelowanie sylwetki, głównie uda – pośladki

– redukcję cellulitu i obrzęku limfatycznego

– poprawę ukrwienia /leczenie zespołu tzw. „zimnych stóp”, w chorobach reumatycznych i zwyrodnieniowych stawów, nerwobólach, stanach pourazowych i kontuzji u sportowców.

Informacje

Czas: od 1h
Dni: Pon-Pt
Cena: od 30zł / 30 min
ZAPYTAJ